Komandos formavimas

Patyriminės karinių ir nekarinių mokymų programos (motyvacinės, komandos stiprinimo, asmeninės lyderystės), paremtos sumodeliuotais psichoemociniais iššūkiais lauke ir viduje (dalyvių skaičius nuo 10 iki 400/ trukmė nuo 2 iki 6 val.). Mokymų instruktoriai - savo srities kariai profesionalai su ilgamete patirtimi. Galimos mokymų temos:

AXIS MUNDI
Interaktyvus komandos stiprinimas, parengtas vieno garsiausio mitologo Joseph Campbell motyvais, sukonstruotas taip, kad dalyviai mokymų metu patirtų skirtingo pobūdžio iššūkių, sunkumų kovoje su savo silpnybėmis ar sau įsikalbėtais ribotumais.
Jūsų laukia: Kompleksiški kariniai psichologiniai iššūkiai, menas ir kūryba su Užupio menininkais, praktinis stoikų filosofijos principų pritaikymas.
 
PROMETHEUS
Intensyvūs kariniai komandos stiprinimo ir lyderystės mokymai su tikrovės pajauta ir komunikacinėmis žinutėmis.
Jūsų laukia: karinės užduotys, komandinis darbas su charizmatiškais instruktoriais, praktinių įgūdžių patikrinimas ir aistringos varžybos.
 
ICARUS - MOTYVACIJA
Interaktyvi asmeninės motyvacijos programa, paremta Prancūzijos Svetimšalių Legiono atrankos sistema, skirta sustiprinti vidinę savimotyvaciją, bei suteikianti įrankius ir patirtis kaip tai padaryti.
Jūsų laukia: Kompleksiški kariniai psichologiniai iššūkiai, dalyvių sprendimai dilematiškose aplinkybėse, motyvacija per patirtis ir prasmę.
 
STIPRYBĖS LEGENDA
Rafinuoti nekariniai komandos mokymai, skirti daug patyrusiai ir reikliai komandai, paremti sumodeliuotomis tikro gyvenimo situacijomis. Tai intensyvi, nenuspėjama ir aktyvi programa, išmušanti iš komforto zonos ir priverčianti suabejoti, kas yra tikra, o kas – suvaidinta.
Jūsų laukia: aktyvi situacijų simuliacija, bendro tikslo siekimas nedidelėmis komandomis, nuolatinis jūsų komandų stebėjimas ir analizavimas, sudėtingų situacijų sprendimas.
 
GO JAPAN
Kultūriniai japoniško mentaliteto mokymai apie darbą, filosofiją ir efektyvumo akcentus. 
Jūsų laukia: interaktyvi paskaita su kultūriniais aspektais ir japoniškos vadybos ypatumais, japoniškos arbatos ceremonija.
Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053