Pagrindinis
Mūsų Naujienos

 

 
 

EQ projektas pripažintas tarptautiniame kongrese

Mikroklimato tyrimas - erdvė pozityviems pokyčiams

„Lyderystės ekspertų grupė“ bendradarbiauja su pirmaujančia pasaulyje EQ srityje amerikiečių kompanija „Six Seconds“ ir turi šios kompanijos sukurtą įrankį - ugdymo įstaigų mikroklimato tyrimą. Šio įrankio unikalumas tame, kad tyrime dalyvauja visos pusės: vaikai, tėvai, mokytojai, administracija. 

Nomeda Marazienė Helps Lithuania Blossom

Lithuania is a young country which  was the first to break away as the Soviet Union collapsed. It is embracing emotional intelligence as a way to create new organizations and a culture of human dignity.

Didžiasalio VGC projektas vaikams

2016 m. sausio mėn. startavęs partnerių ,,Lyderystės ekspertų grupė‘‘ ir „Barclays Operacijų Centras Lietuvoje“ EQ (emocinio intelekto) projektas Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro bendruomenei sėkmingai tęsia veiklas.

Misija ir vizija: EQ

Lyderystės ekspertų grupės ir partnerių Sixseconds misija yra padėti žmonėms kurti teigiamus pokyčius - visur, visą laiką. Mūsų, kartu su partneriai Sixseconds, misija yra milijardas žmonių praktikuojančių ir naudojančių emocinio intelekto įgūdžių lavinimą visame pasaulyje iki 2039 metų.

EQ projekto vaikams komandinis renginys

2016 m. sausio 30 dieną vyko „Lyderystės ekspertų grupė‘‘ ir „Barclays Operacijų Centras Lietuvoje“  EQ (emocinio intelekto) projekto, skirto Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro vaikams skirtas komandinis renginys, kuriame dalyvavo 30 vaikų (amžius nuo 8 iki 17 m.).

LEG ir Barclays EQ projektas vaikams

2016m. sausio mėn. startavo partnerių ,,Lyderystės ekspertų grupė‘‘ ir „Barclays Operacijų Centras Lietuvoje“ EQ (emocinio intelekto) projektas Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro bendruomenei. Numatyta projekto trukmė yra 11 mėnesių. Projekto tikslas yra Didžiasalio vaikų globos centro bendruomenėje įtvirtinti vertybėmis bei pasitikėjimu grįstą komunikaciją, sustiprinti vaikų pasitikėjimą savimi, savigarbą, savivertę; paskatinti juos siekti išsilavinimo bei suteikti žinių ir įgūdžių savęs valdymui stresinėse bei konfliktinėse situacijose, efektyviam laiko planavimui ir pan. Projekte numatytos interaktyvios veiklos, kurių metu siekiama, kad vaikai mokytųsi kelti sau tikslus, prisiimti atsakomybę už savo sprendimus, domėtųsi pasaulyje vykstančiais įvykiais ir turėtų savo nuomonę bei siektų ir tikėtų, kad gali tapti pilnaverčiais, savarankiškais, ekonomiškai nepriklausomais Lietuvos piliečiais. 

EQ ir mentorystė

Tyrimais įrodyta, jog emocinis intelektas tiesiogiai lemia žmogaus santykių kokybę, asmeninį efektyvumą, tiek fizinę, tiek psichologinę sveikatą. Taip pat tyrimais patvirtinta, kad žmonės yra labiau linkę pasirinkti pozityviai nusiteikusius, entuziastingus, motyvuotus žmones.

Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga

Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?
 
Rašydamas šią knygą, Saulius Jovaišas pakvietė visą būrį profesionalų – knygos bendraautorių, kurie prie leidinio prisidėjo tiek savo ekspertinėmis įžvalgomis, tiek praktine patirtimi. Prie bendraautorių būrio prisijungė ir "Lyderystės ekspertų grupės" vadovė ir lektorė Nomeda Marazienė
 

Emocinių kompetencijų ir potencialo ugdymas

Apie 80 procentų žmogaus sukuriamo rezultato lemia jo emocinė branda – gebėjimas pažinti, valdyti save, kurti ilgalaikius ir konstruktyvius santykius su kitais. Emocinis intelektas tiesiogiai lemia gebėjimą atskleisti savo potencialą ir generuoti rezultatus.

Talentai: Tarptautinė Tolerancijos diena

Tikime, jog ši informacija bus įdomi ir naudinga Jums, Jūsų vadovaujamai komandai ir visiems, kurie domisi EQ (emociniu intelektu).
 
 

Empatija: kas tai?

Empatija yra viena iš svarbiausių kompetencijų 21-ajame amžiuje.

Socialinis emocinis mokymasis: kas, kodėl, kaip?

Six Seconds dalinasi trimi pagrindiais video seminarais apie socialinį emocinį mokymasį ir jo reikšmę vaikų ugdyme.

Vaikai - pokyčių kūrėjai!

Lyderytės ekspertų grupės ir mūsų partnerių Six Seconds siekis kurti puikią vietą mokytis ir mokyti vaikus tapti pokyčių kūrėjais per emocinio intelekto lavinimo prizmę.

EQ (emocinis intelektas) ar IQ?

Kodėl kartais aukštą koeficientą turintys žmonės ne visada yra sėkmingi, o į proto "galiūnus” nepanašūs asmenys gyvenime puikiai tvarkosi?

LEG Atradimų saloje

Š.m. birželio 7 d. prasidėjo jau šeštasis asociacijos „Mentor Lietuva“ vasaros prevencinės stovyklos sezonas. Visa VšĮ „Lyderystės ekspertų grupės“ komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios prasmingos veiklos – birželio 11 dieną savo patirtimi dalinosi VšĮ „Lyderystės ekspertų grupės“ lektorius.

Lyderystė šiuolaikinėje organizacijoje

Mokymų ir konsultacijų kompanija VšĮ „Lyderystės ekspertų grupė“ ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras užbaigė pirmosios grupės tęstinės programos mokymus „Lyderystė šiuolaikinėje besimokančioje organizacijoje“, kurie vyko 2014 m. rugsėjo – 2015 m. balandžio mėn.
Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053