Apie mus

Lyderystės ekspertų grupė – tai bendrųjų įgūdžių mokymų ir konsultacijų kompanija, vienijanti savo srities profesionalus, siekiančius prasminių tikslų verslo ir švietimo srityse. Nors nuo kompanijos įkūrimo  2011m. žengiame tik šeštus metus, mūsų klientų sąraše yra įvairaus dydžio skirtingų sričių verslo įmonių bei visuomeninių organizacijų. Su visomis kartu augame, ieškome kūrybiškų sprendimų, tiesiog dirbame ir džiaugiamės inicijuotais pokyčiais ir prasminga partneryste.
 
2012 metais VšĮ “Lyderystės ekspertų grupė” pradėjo bendradarbiauti su pirmaujančia pasaulyje EQ (emocinio intelekto) tyrimų bei mokymų srityje amerikiečių kompanija Six Seconds (www.sixseconds.org). Pirmoji pasaulyje pradėjusi kryptingą, moksliniais tyrimais grįstą veiklą EQ srityje 1997 metais, Six Seconds yra įsteigusi 25 atstovybes visame pasaulyje, vienija daugiau nei 50 000 bendraminčių profesionalų EQ srityje tinklą ir siekia kurti pozityvius pokyčius visur ir visada.
Mes nuoširdžiai didžiuojamės būdami pasaulio lyderių EQ srityje patvirtintų partnerių komandoje (http://www.6seconds.org/connect/partners/). Mums tai - garbė, įpareigojimas ir “Lyderystės ekspertų grupės” komandos profesionalumo įrodymas.
 
Pritaikyti Lietuvos visuomenei, statistiškai patikimi EQ kompetencijas matuojantys įrankiai, pasaulinėje verslo ir švietimo praktikoje pasiteisinusios metodikos, sertifikuoti EQ srityje konsultantai - tai kokybiškai naujas etapas asmeninės ir komandinės emocinės brandos lavinimo mokymų programose.
 
Daugybe tyrimų įrodyta, kad galutinis rezultatas – prekyboje, gamyboje, paslaugų sektoriuje ar švietimo sistemoje - kur bedirbtume, daugiau nei 70% priklauso nuo mūsų EQ arba gebėjimo kurti ilgalaikius, produktyvius ir konstruktyvius santykius. Visos “Lyderystės ekspertų grupės”bendrųjų įgūdžių lavinimo programos paremtos profesionaliu EQ kompetencijų lavinimu: naudojami EQ kompetencijas ir kiti savęs pažinimui ir savivokai skirti testai, atliekama požiūrių, vertybių, įsitikinimų revizija ir įtvirtinami asmeniniam ir komandiniam efektyvumui reikalingi įgūdžiai. Tokiu būdu kuriame ir įtvirtiname ilgalaikius pokyčius organizacijose.
 
LEG misija – kurti moralios lyderystės principais besivadovaujančią visuomenę.
 
LEG vizija – tapti pirmo pasirinkimo mokymų ir konsultacijų kompanija EQ (emocinio intelekto) lavinimo srityje.
 
LEG vertybės:

·  Pasitikėjimas savimi ir kitais. Dirbdami su klientais, skiriame jiems išskirtinį dėmesį ir siekiame sukurti partneryste bei abipusės vertės kūrimu grįstus tarpusavio santykius.
·  Profesionalumas. Mes siekiame nuolatinio augimo ir savo patirtimi bei ekspertinėmis žiniomis kuriame papildomą vertę ir ilgalaikius teigiamus pokyčius savo klientams ir partneriams.
·  Drąsa plėsti savo ir kitų komforto zoną. Mes tikime, kad žmonės ir organizacijos turi visus resursus tobulėti. Mūsų siekis – paskatinti žmones inicijuoti pokyčius, siekiant didžiausio įmanomo savo asmeninio ir organizacijos rezultato.
·  Nuoširdumas arba asmenybės tikrumas. Tai asmens tikrumas. Mes kuriame tokią aplinką, kurioje vyrauja atvira komunikacija bei minčių-žodžių-veiksmų vienybė.
 
Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053