Mokymai
Derybos ir konfliktų sprendimas

Apie 80% viso žmonių bendravimo galima pavadinti derybomis. Mes kasdien daugybę kartų deramės asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Efektyvioms derybų išeitims pasiekti reikalingos atitinkamos bendravimo nuostatos ir įgūdžiai, leidžiantys sukurti partnerystės atmosferą bei pridėtinę vertę visoms  susitarimo procese dalyvaujančioms pusėms.
 
Neretai derybų metu aštriai „susiduria“ interesai, požiūriai, įsitikinimai - kyla konfliktai, derybos pasiekia aklavietę. Mūsų tikslas -  atverti konfliktą, pažvelgti į jį kaip į galimybę, kurioje kiekvienas gali išsakyti savo tikruosius tikslus ir vertybes, suprasti kito žmogaus „pasaulio modelį“ ir kūrybiškai išspręsti susidariusią situaciją.
 
Derybų ir savęs valdymo konfliktinėse situacijose tema vedamuose mokymuose dažniausiai nagrinėjami klausimai:
 
·  Kaip suformuluoti derybų tikslą, apsibrėžti  derybines ribas, parinkti derybų strategiją? Kaip išgryninti geriausią abiems pusėms realų derybinį susitarimą?
·  Kaip meistriškai valdyti derybų procesą siekiant abipusės naudos? Kaip panaudoti emocijas įtampų ir spaudimo prevencijai bei įveikimui?
·  Kokie yra derybų su „sunkiais“ žmonėmis psichologiniai ypatumai?
·  Kokią įtaką turi kūno kalba derybose?
·  Kada geriausia pateikti savo pasiūlymą?
·  Kaip įvertinti derybų rezultatus? Kaip derybų metu identifikuoti  efektyvias ir ribojančias asmeninį efektyvumą elgesio strategijas? Kaip jas koreguoti?
·  EQ kompetencijos konfliktų prevencijai ir pan.
Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053