Mokymai
EQ ugdymas asmeniniam efektyvumui

Labai dažnai asmeninio efektyvumo mokymuose klausiame savo dalyvių: „Kaip jums atrodo, ar galime valdyti stresą, laiką, konfliktus?“ Ir dažniausiai išgirstame vieningą „Taip“.
 
Mes žiūrime į šį klausimą iš kitos perspektyvos.
S.Dali mėgdavo sakyti: “Žmonės, kokie jūs esate naivūs... Jums atrodo, kad jūs galite valdyti laiką? Ta akimirką, kai jūs žvilgtelite į laikrodį ir fiksuojate laiką savo mintyse, ji jau būna praėjusi. Vienintelis dalykas, ką galite valdyti – galite valdyti save laike...“ Pratęsiant mintį – stresinėse, konfliktinėse situacijose ir pan.
 
Tyrimais įrodyta, kad daugiau nei 70% sėkmės galutiniam rezultatui pasiekti lemia emocinis intelektas (EQ).
 
Pagrindinės EQ kompetencijų grupės yra:
· Asmeninė kompetencija. Tai gebėjimas suvokti savo unikalumą, veiksmų ir  elgesio motyvus, lūkesčius, tikslus, dažniausiai naudojamus elgesio ir atsako į kitų elgesį modelius.
· Tarpasmeninė kompetencija. Tai gebėjimas pažinti kitus, suvokti skirtingumus, sukurti santykius ir juos išlaikyti.
 
Emocinė branda (EQ) turi lemiamą įtaką žmogaus efektyvumui, sveikatai, santykių kokybei, sprendimų priėmimui.

Asmeninio efektyvumo mokymų metu dalyviai sužino, kaip sumažinti kasdienio streso lygį, kaip išmintingai panaudoti emocijų teikiamą informaciją savęs valdymui, kokie elgesio ir mąstymo stereotipai trukdo ir kokie padeda sukurti motyvuojančią atmosferą darbinėje ir asmeninėse srityse, išbando lengvai praktiškai pritaikomus streso įveikos būdus.

Darbų prioritetų nustatymo, gebėjimo pasakyti “NE” įgūdžių lavinimas, darbingumo bioritmų paros metu nustatymas ir “laiko ėdžių” identifikavimas bei kiti klausimai, susiję su asmeniniu efektyvumu, nagrinėjami temose:
 
· Savęs valdymas stresinėse situacijose.
· Efektyvus laiko panaudojimas.
· Asmeninis ir komandos kūrybiškumas.
· Pasitikėjimo savimi valdymas ir kt.
Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053