Kaip mes dirbame

Kiekvienas seminaras yra unikalus
Pirmiausia mes klausiame ir klausome. Mums svarbu išsiaiškinti organizacijos situaciją, tikslus, iššūkius, įžvalgas ir veiksmus, kurių buvo imtasi. Kuo daugiau gauname, tuo naudingesni esame organizacijai.

Mes dirbame vertybių, įsitikinimų, požiūrių lygmenyje
Mokymų metu  kviečiame Jus atlikti asmeninių vertybių, įsitikinimų bei požiūrių reviziją. Žinios ir įgūdžių lavinimo metodikos  gali sukurti ilgalaikį asmeninį ir komandos pokytį tik tuo atveju, jei  vadovaujamasi  aiškiai įsisąmonintomis vertybėmis, asmeniniais įsipareigojimais bei potencialą išlaisvinančiais įsitikinimais.

Mes dirbame su realiomis situacijomis
Mokymų metu  modeliuojame situacijas,  kuriose slypi Jūsų iššūkiai, ir siekiame, kad įgytas žinias ir reikiamus įgūdžius pritaikytumėte realioms gyvenimiškoms situacijoms.
  
Mes dalinamės principais ir priemonėmis
Mūsų patirtis sako, kad geriausių rezultatų žmonės pasiekia, kai  identifikuoja ir įtvirtina principus, reguliuojančius elgesį, o ne vadovaujasi iš anksto paruoštais
elgesio receptais ir patarimais.
 
Mes įžvelgiame galimybes ten, kur kiti mato kliūtis
Mes tikime, kad žmonės turi visus reikalingus resursus savo asmeniniams ir komandos tikslams pasiekti, t.y. kiekvienas turi
potencialą augti. Mes skatiname žmones/organizacijas įžvelgti bendrą tikslą, siekti abipusės vertės kūrimo komunikacijoje ir kurti ilgalaikius produktyvius ir konstruktyvius santykius.


Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053