Mūsų Naujienos
Emocinių kompetencijų ir potencialo ugdymas

„Lyderystės ekspertų grupės“ direktorė, lektorė Nomeda Marazienė teigia, kad  šiandien jau visame pasaulyje, o Lietuvoje nuo 2012 metų pasiteisinęs Amerikiečių kompanijos sukurtas emocinių kompetencijų modelis, matavimo bei lavinimo metodika.
Pasak N. Marazienės, dažniausiai naudojami metodai yra praktinės užduotys, psichologiniai testai, įvairūs klausimynai – bendrųjų ir specialiųjų gebėjimų, intelekto, asmenybės tipo nustatymo. Šių dienų praktikoje tiek versle, tiek ugdymo srityje juntamas didžiulis susidomėjimas emocinio intelekto testais ir ugdymo metodikomis. Šiandien ieškoma vis naujų resursų, kaip žmogus galėtų išnaudoti savo potencialą.
„Pagrindinis vadovo tikslas turėtų būti sukurti tokią aplinką, kurioje darbuotojas atsiskleistų bei mokytųsi. To galima siekti deleguojant komandai sudėtingesnes užduotis, keliant ambicingesnius tikslus, plečiant jo komforto būseną, nes darbuotojui užsibuvus komforto būsenoje progresas nevyksta. Taip pat vadovo tikslas yra stebėti, ar darbuotojas nevargsta dirbdamas savo silpnųjų kompetencijų zonoje, nes toks atvejis yra tiesus kelias į regresą, o ne į progresą,“, – neabejoja N. MarazienėVisą straipsnį skaitykite
čia:http://verslasnaujai.lt/emociniu-kompetenciju-ir-potencialo-ugdymas-galvosukis-vertas-pastangu/2290

Daugiau apie EQ kompetencijų matavimą
skaitykite čia:  http://lyderiugrupe.lt/lt/eq-kompetencijos-matavimasEmocinių kompetencijų ir potencialo ugdymas – galvosūkis, vertas pastangų!

Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053