Mūsų Naujienos
Lyderystė šiuolaikinėje organizacijoje

Mokymų ir konsultacijų kompanija VšĮ „Lyderystės ekspertų grupė“ ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras užbaigė pirmosios grupės tęstinės programos mokymus „Lyderystė šiuolaikinėje besimokančioje organizacijoje“, kurie vyko 2014 m. rugsėjo – 2015 m. balandžio mėn. Mokymai skirti Kauno miesto švietimo skyriaus administracijos darbuotojams. 
Mokymų programos dalyviai investavo savo 120 gyvenimo valandų, jog besimokydami stiprintų savo lyderystės potencialą bei svarbiausius lyderystės prioritetus: aiškią viziją, gebėjimą teikti grįžtamąjį ryšį, motyvuojančią komunikaciją ir pasitikėjimą. Visą mokymų programos pagrindą sudaro žinios apie vadovo emocinę brandą: bendros vertės kūrimo nuostatą bei sprendimų nuoseklumą tikslams pasiekti. 
 
Programos tikslai: 
Suteikti dalyviams žinių apie šiuolaikiniam švietimo skyriaus administracijos darbuotojui reikalingas vadybines, emocines (EQ), strateginio mąstymo kompetencijas.
Įtvirtinti konstruktyviai lyderystei reikalingas nuostatas ir požiūrius.
Įtvirtinti strateginio planavimo ir veiklos valdymo įgūdžius.
Įtvirtinti švietimo skyriaus administracijos darbuotojo integralumo (minčių/žodžių/veiksmų) nuostatos svarbą.
Įtvirtinti nuolatinio augimo ir atsinaujinimo kultūros nuostatą organizacijoje.
 
Mokymų metu dalyviai lavino vadybines ir emocines kompetencijas, siekdami šių talentų programos rezultatų: 
šiuolaikinio švietimo skyriaus administracijos darbuotojo atsakomybių, funkcijių ir darbo turinio suvokimo;
gebėjimo vadovautis abipuse verte komunikacijoje su vidiniais ir išoriniais klientais kuriančiomis nuostatomis;
žinių, kaip  lanksčiai taikyti skirtingus vadovavimo stilius darbuotojams, atsižvelgiant į jų motyvaciją ir brandos lygį.
gebėjimo taikyti pagrindines švietimo skyriaus administracijos darbuotojui reikalingų žinių ir įrankių: susirinkimų vedimui, laiko planavimui, darbų delegavimui, tikslų kėlimui ir komunikavimui, komandinės veiklos organizavimui. 
Sėkmingai startavę su tęstinė mokymų programa „Lyderystė šiuolaikinėje besimokančioje organizacijoje“, džiaugiamės ir 2-ąja Kauno pedagogų kvalifikacijos centro surinkta mokymų dalyvių grupe!
Įžvelkime galimybes ten, kur kiti mato kliūtis!
 
Dalyvių atsiliepimai
 
Jeigu per metus būtų galima gyvenimui padėkoti už kažką tik penkis kartus, tai padėkojimas už šį seminarų ciklą penketuke atrastų sau garbingą vietą. Labai vertingas akiračio plėtimas įvairiose srityse, visapusiškas seminaro dalyvių lavinimas (humoras, etiketas, kultūriniai dalykai, vertybės), „ištraukimas” ant šiuolaikiškumo bangos, paskatinimas išjausti įvairaus lygio ir aktualumo patirtis – nuo vaiko, paauglio iki brandumo. Stengiuosi tas patirtis poseminariniu laikotarpiu išsaugoti... kuo ilgiau...
 
Kauno humanitarinės pagrindinės mokyklos direktorė Antanina Džiugienė
 
Gyvenime viskas vyksta ne šiaip sau. Ir viskas, kas vyksta su mumis ir aplink mus, daro mums didžiulę įtaką. 
Tai, kas su manim atsitiko, vertinu kaip kažkokią turbulenciją! Pati netikėjau, kad gali taip būt (ir dar su manimi)! Jūsų komanda per trumpą mokymosi laiką, mane tiesiog pavertė kitu žmogumi! Svarbiausia, pati sau pripažinau, kur esu stipri, kur reikia su savimi dirbti, atėjo suvokimas apie savo ir kitų galimybes. Jūs paskatinote mus žengti pirmuosius REALIUS žingsnius ir įgyvendinti seniai užgimusias idėjas! Labiau pažinome ir įvertinome vieni kitus, tapome stipresni, tapome KOMANDA.
Tikiuosi tolesnio bendradarbiavimo, nes pasitikrinti save reikia nuolat.
Gera buvo su Jumis dirbti nedirbant!
 
Dileta Tindžiulienė, Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė
 

Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053