Tyrimai ir konsultacijos
Organizacijos klimato tyrimas

OVS matuoja organizacijos klimatą– tai bendras darbuotojų santykis su organizacija ir santykiai jos viduje. Mikroklimatas yra kontekstas, kuriame kompanijos darbuotojai dirba kasdien. Tyrimai rodo, kad komandos mikroklimatas ženkliai lemia darbo rezultatus: pozityvus klimatas yra siejamas su labiau įsitraukusiais, įsipareigojusiais ir darbui atsidavusiais darbuotojais.
Nauda
 
Šio tyrimo rezultatai - tai lyg momentinė organizacijos mikroklimato nuotrauka. Lyderiams užsiimant saviugda ir pasitelkiant emocinį intelektą (EQ) santykiams optimizuoti, mikroklimatas gerėja. Gerėjant mikroklimatui, pasiekiama ir geresnių rezultatų. Kitaip tariant:

EQ įgūdžių taikymas -> geresnis mikroklimatas -> geresni rezultatai

Organizacijos mikroklimato tyrimo rezultatai  padės Jums aptarti klimato svarbą ir įtaką. 
Jei norite daugiau sužinoti apie šį konkurencingumą gerinantį aspektą, mūsų "Lyderystės ekspertų grupės" komanda Jums paruoš detalią OVS analizę ir suteiks konsultaciją apie ilgalaikius ir greitus pokyčius.

Ačiū Jums už Jūsų susidomėjimą Organizational Vital Signs ir už Jūsų pasiryžimą sukurti darbo vietą, kur žmonės galėtų būti geriausiais kokie jie gali būti.

Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053