Mus pasirinko
Verslo sektorius

Turėjome Pardavimų įgūdžių praktikumą mūsų įmonės pardavimų projektų vadovams. Mokymus vedė „Lyderystės ekspertų grupės“ konsultantai Nomeda Marazienė, ir Saulius Jovaišas. Sunku žodžiais išreikšti, kaip buvo naudinga, įdomu ir smagu juose dalyvauti. Per savo pardaviminio darbo praktiką, turėjome nemažai įvairių mokymų, bet su kolegomis vienu balsu nusprendėme, kad šie buvo iš tų, kurie pranoko buvusius, o ir mūsų lūkesčius. Galiu tik pasakyti, kad tuoj po seminaro buvo girdėti žodžiai – kada vėl ? Dar ilgokai dalinomės įspūdžiais, nes gavom, atnaujinom, ir sužinojom labai daug tiesų, ne tik iš pardaviminės praktikos, bet ir pažvelgėme į pačius save kaip asmenybes. Dabar taikom įgytas žinias, ir vertes savo kasdienybėje.

 
Rima Jonikienė, Grupės vadovė
Verslo sprendimų departamentas
TEO LT AB
Mūsų "Aviva" vadovų komanda pasižymi profesionalumu ir aukšta motyvacija geriausiems rezultatams pasiekti. Lyderystės įgūdžius tobuliname kasmet. Vis dėlto LEG lektoriai įtaigiai priminė, jog vadovavimas - tai nuoširdus darbas su žmonėmis, o žmonėms negali duoti to, ko pats neturi. Tikiuosi, kad po mokymų dar ryžtingiau sieksime geriausio verslo rezultato, nepamiršdami, kad į rezultatą mus turi atvesti darnaus komandinio darbo procesas.

Asta Grabinskė
Generalinė direktorė. Valdybos pirmininkė.
Uždaroji akcinė gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė „Aviva Lietuva“
 
LEG komanda nustebino mus netradiciniu priėjimu per klientų aptarnavimo – pardavimų mokymus, kai taikoma metodika leido atsižvelgti į grupės žmonių ypatumus, pasufleruoti konkrečias vietas, kur individualiai toliau galime tobulintis. Visa medžiaga buvo pateikta per asmeninių patirčių, žmonių nuostatų ir požiūrio į gyvenimą formavimo prizmę. Nomedos ir Sauliaus pamokančias istorijas iš jų gyvenimo patirties visi klausydavo tiesiog sulaikydami kvėpavimą. Ačiū už tuos pamąstymus, kitą kampą ir nuostabiai praleistą laiką!

Svetlana Ziubrovskienė
Klientų aptarnavimo centro direktorė
Alna Business Solutions, UAB
Aš sužavėta Jūsų komandos profesionalumu, iniciatyva, energija ir seminaro nauda. Dėkui. Sėkmės Jums!
 
Gaiva Makrickaitė 
AB "Lietuvos dujos" Kauno filialas
Finansų ir apskaitos sk. buhalterė 
Mokymai buvo panašūs į patyrusio dailininko studijos mokinukų pratybas: kam dažus pakeisti, kam molbertas naujas, kam piešimo techniką tobulinti…
Svarbiausia  - visi suprato, kad gali piešti, ir dėl ko turi tai daryti... 
O tai yra labai svarbu.
Ačiū labai.
 
Raimondas Savickas
UAB “NOVO NORDISK PHARMA” 
Pardavimų skyriaus vadovas
Susisiekime
+370 686 47 858, +370 5 208 0053